Žaidimai vaikams – linksmi ir nuotaikingi nemokami žaidimai vaikams.

Žaidimai vaikams, puslapis 22

Žaidimai vaikams „Valcavimo Crystal“ Valcavimo Crystal žaidimai vaikams

Guzas kristalai vienas prieš kitą ir pašalinti visus kristalai (išskyrus te paskutinė vienas) iš ekrano.. Spustelėkite kristalo ir tada kryptimi, kuria norite perkelti. Kristalai ir galima perkelti tik horizontalios ir vertikalios tik nuo kitų kristalai.

Žaidimai vaikams „Podstępne skirtumai“ Podstępne skirtumai žaidimai vaikams

Savo misija yra naudoti jusų podstępne įgudžių rasti 10 kiekvienos nuotraukos skirtumus..

Žaidimai vaikams „Skillman“ Skillman žaidimai vaikams

Bandymo save ir pamatyti, jei gali tapti kovai su sidekick Skillman’s naujų nusikalstamumu..

Žaidimai vaikams „Paveldas“ Paveldas žaidimai vaikams

Laiškas, kad netikėtai pasikeitė jusų gyvenimas pasirodė jusų pašto dėžutės vieną dieną, dėl labai respektabiliausių advokato blanko. Ji pasakoja jums, kad jus paveldėjo labai didelės namus swanky apylinkės, kartu su didžiulė suma pinigų, ir viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti "taip". Jus nenorite žinoti daugiau apie paveldas, ir jusų paslaptingas geradarys? Ir kodėl jums [...]

Žaidimai vaikams „Mini tunelio Escape 2“ Mini tunelio Escape 2 žaidimai vaikams

Jus spąstais tunelyje dar kartą, išspręsti visų mįslių, atrakinti visų durų ir pabėgti iš Mini tunelio! Sėkmės!. Rinkti ir naudoti pelę objektus mįslių.

Žaidimai vaikams „Suma“ Suma žaidimai vaikams

Išgyventi senovės Suma, kritikos veiksmų puzzler šventyklos! Giliai džiunglės melas sprogus su spąstus ir Naciąganie paslėptas šventyklos, ir tai jums atskleisti savo vertybių. Gaisro stebuklinga kamuoliukus iš savo akmens varlė idol poras iš trijų arba daugiau ir išvalykite mirtini grandinės iki jis pasiekia aukso kaukolę.Ištirti visus šventyklos jei esate gerai, jums bus rack up didžiulis [...]

Žaidimai vaikams „Brickshooter Egiptas“ Brickshooter Egiptas žaidimai vaikams

Išpainioti senovės hieroglifai, kuris padės atkurti šlovingą piramidės paslaptys. Visiškai naują smegenų dantį įspudį patirtį 60 ekscytująca lygmenyse su apsvaiginimo grafika ir nuostabų garsas yra Brickshooter Egiptas, Playrix turi pasiulyti. Tikrai originalus, novatorišką ir labai priklausomybę grywalnoyy bus jums permainos šių plytų už valandos pabaigos. Kreko praeityje intriguojančias dėlionės ir Atrakinti paslaptis, pharaohs!. Visos instrukcijos [...]

Žaidimai vaikams „Išvengti Kill“ Išvengti Kill žaidimai vaikams

Išvengti iš nužudyti yra paprastas pelės tik žaidimas, reikalaujant, kad paprastas strateginės suprasti ir pastovaus ranka.. Jutiklis rezultatas burbuliukų bet išvengti priešų, kad atrodo! Kai Bonus burbulas pasirodo pasiimti tai ir bando nužudyti daug priešų prieš laikmatis senka!

Žaidimai vaikams „Pulo“ Pulo žaidimai vaikams

Bounce savo kelią per 30 lygių šis paprastas, bet addicting žaidimas!.

Žaidimai vaikams „Blokavimo“ Blokavimo žaidimai vaikams

Atsargiai poziciją spalvotais blokais, šis smegenų lydymosi pradinį įspudį platformingo.. -Pelės pasirinkti blokas -Rodyklių klavišus arba a ir d perkelti ją aplink – vietos sukietėti ji

Žaidimai vaikams „Cheepers“ Cheepers žaidimai vaikams

Įdėti pačios spalvotas kamuoliukus kartu, kad jiems dingti į šį cute įgudžių žaidimą. Patikrinkite, ar valyti visus kamuoliukus nurodymus dėl dešineje prieš laiką senka..

Žaidimai vaikams „Svorio sztaplera“ Svorio sztaplera žaidimai vaikams

Box2d sudėtinėje žaidimas su tais atvejais, kai jums patikrinti savo sudėtinėje įgudžius nuo 8 skirtingomis kryptimis sunkio 50 lygių.. Naudokite pelę poziciją dabartinę formą ir paspauskite pele pridėti figurą į sceną.

Žaidimai vaikams „Ping“ Ping žaidimai vaikams

Ping yra golfo platformingo žaidimas, naudokite ping kamuolys į tikslą surinkti kuo daugiau žvaigždučių kuo jus pele..

Žaidimai vaikams „Dozengames garažas evakuavimo“ Dozengames garažas evakuavimo žaidimai vaikams

Galite rasti sau spąstai garažas, pabandyti suprasti, kaip naudojant elementus, ir išspręsti Zagadki pabėgti..

Žaidimai vaikams „Gelbėjimo lokys“ Gelbėjimo lokys žaidimai vaikams

Prasta turi gali ne grįžti į lizdą, prašome spustelėkite mediena ir tegul gauti į lizdą lokys!.

Žaidimai vaikams „burbulas įspudį“ burbulas įspudį žaidimai vaikams

burbulas įspudį. Burbulas įspudį yra nuostabi atsipalaiduoti žaidimas, viskas ką jums reikia padaryti, tai siųsti buveinės burbulas ir laikykite jį saugiai. kontrolės visi pagal pelės

Žaidimai vaikams „Pabėgti biblioteka“ Pabėgti biblioteka žaidimai vaikams

bandyti pabėgti keblus biblioteka.

Žaidimai vaikams „Jumping varlė“ Jumping varlė žaidimai vaikams

Padėti patenkinti savo draugei į šį atvėsti naujas fizikos platformingo varlė. Naudokite rodyklių klavišusWASD kontrolės pagrindinių savybių. Mokytis naujų šokinėja gudrybės užbaigti vėliau lygiai.. Naudokite rodyklių klavišusWASD kontrolės pagrindinių savybių. Paspauskite "r" bet kada paleisti iš naujo lygio.

Žaidimai vaikams „Prieglobsčio II“ Prieglobsčio II žaidimai vaikams

Kai kurios dienos nereikia eiti taip gerai, tai yra viena iš tų dienų. Yra vaikščioti namuose per vėlai ir pamatyti šviesos iš viduje senas prieglobsčio, kad nebuvo veikia daugiau nei dvidešimt metų. Jums nuspręsti patikrinti……

Žaidimai vaikams „Miško namas evakuavimo 3“ Miško namas evakuavimo 3 žaidimai vaikams

Tai yra paskutinio epizodas miško namas pabėgti. Miško namas yra ir norite praleisti kai kurie įdomus išeiti vasaros. Deja jus dont žinoti kaip atidaryti duris. Rasti elementus ir išspręsti Zagadki pabėgti. Sėkmės ir smagiai!.

Žaidimai vaikams „Bubblestorm“ Bubblestorm žaidimai vaikams

Bubblestorm galite žaisti kaip burbulas, prarado viduje didžioji audra burbuliukų. Nors bando išgyventi iš kenksmingų iššokantys, jusų tikslas yra sujungti su kitų burbuliukų pačios rušiuoti. Daugiau burbuliukų galite rinkti, gali uždirbti – daugiau taškų, tačiau savo burbulo didės taip pat..

Žaidimai vaikams „Donut Dance – Tappi lokys“ Donut Dance – Tappi lokys žaidimai vaikams

Donut Dance – Tappi lokys Mini žaidimų serijos 02 Tappi lokys, roll savo rankas ir perkelti savo klubo, galime šokių….. Kurie pavogti mano Donut? Ar matote, kurių neklaužada Tappi pavogti žiedas? Ar galite padėti lyderis sugauti smulkiąja zlodziej? Daug dėmesio, prisiminti paskutinį donut vietą ir palieskite lokys. Sekite ritmas, Let’s šokių!.

Žaidimai vaikams „Mini tunelio evakuavimo“ Mini tunelio evakuavimo žaidimai vaikams

Jei tunelis, spąstai ieškos naudinga objektų ir išspręsti visi mįslių išvežimo iš požeminio tunelio rasti!. Naudoti pelės sąveikauti su objektais ir išspręsti mįslių!

Žaidimai vaikams „Saunavihta“ Saunavihta žaidimai vaikams

Suomijos šalčiausias kampe vienintelis budas išgyventi yra sužinoti, kaip gauti, pirtis, be vykdomas per plow sunkvežimiai, užšaldyti lampionai arba sniego canons kulka.. Spustelėkite ant balto figuras norite juos pašalinti. Paspauskite "R" paleisti iš naujo lygio. Paspauskite "Kosmoso" sustabdyti.

Žaidimai vaikams „Purpurinė problemų“ Purpurinė problemų žaidimai vaikams

Žalia ir mėlyna figurų žemės turi įsiveržė purpurinė infiltrators. Atsikratyti jų dabar šioje priklausomybę įspudį žaidimą!. Pašalinti visus purpurinė figuras. Galite spustelėti mėlyna figuras ir violetine figurų, į kurias nereikia jų liežuvis, juos pašalinti.

Žaidimai vaikams „Jaime Mahjong II“ Jaime Mahjong II žaidimai vaikams

J’aime Mahjong perėmėja. 80 naujų chirurgo lygių Mahjong įspudį įdomus. Dabar taip pat pasirinkti savo tileset.. Spustelėkite 2 pačiu nemokama akmenų juos pašalinti iš žaidimo. Akmuo yra nemokamas, jei nėra akmenų ant jo viršaus, ir jei ji turi ne mažiau kaip 1 laisvas pusėje (kairėje ar dešinėje).

Žaidimai vaikams „Didesnis durų evakuavimo“ Didesnis durų evakuavimo žaidimai vaikams

Jus Spąstai kambarį ir durų nėra įprasta vietoje. Rasti elementus ir išspręsti Zagadki pasiekti durų ir pabėgti! turite įdomus ir linkime sėkmės!.

Žaidimai vaikams „misterios politicos“ misterios politicos žaidimai vaikams

Interactive išspręsti atvejais žaidimą.. Spustelėkite ir išspręsti mįslių pamėginti išspręsti neidentifikuotais latentiniais atvejais. Ispanų kalba

Žaidimai vaikams „Polių kalimo“ Polių kalimo žaidimai vaikams

Net jei užbaigti buti uždaras pakilti visų stulpelių. Vienas įdomus jums patirties.

Žaidimai vaikams „Vaiduoklis ir išvengti“ Vaiduoklis ir išvengti žaidimai vaikams

Galite buti sulaikomos patalpoje, kur 4 vaiduoklis, slėpimą, fiksuoti vaiduoklis, siekiant gauti raktą iš durų ir pabėgti!. Naudokite pelės sąveikauti su mįslių ir objektus.

Žaidimai vaikams „Quad robotai“ Quad robotai žaidimai vaikams

Kontrolės 4 robotai iki pasiekti jų Finsh plytelių vienu metu. Visiškai iššukis, ypač dėl maniakas režimas.. Naudoti W, A, S, D arba rodyklių klavišais perkelti robotai. Kontrolės 4 robotai iki pasiekti jų Finsh plytelių vienu metu norite pereiti į kitą lygį. Išvengti susidurimo tarp robotai arba bus prarasti.

Žaidimai vaikams „Medaus maršrutą“ Medaus maršrutą žaidimai vaikams

Jus esate atsakingi už medaus srauto savo kolonija. Kai medaus pradeda veikti, galite ne sustabdyti srautą. Medus gaus langelį langelis po kelias nurodyti pagal rodyklę kiekviename langelyje. Yra 6 avilių dėl jus rinkti medaus didžiausia suma..

Žaidimai vaikams „Nublokšti Mishy“ Nublokšti Mishy žaidimai vaikams

MushyMishy yra flash stumdomas įspudį. Pabandykite rezultatas, kiek įmanoma ir kiek įmanoma paskutinis. Jei jus nuolat ne mažiau kaip pusė tuščias tinklelio kai laikmatis veikia, jus galite iš anksto lygį.. Suderinti Tris ar daugiau blokus juos pop. Spustelėkite rodyklių klavišus blokus ir perkelti juos ta kryptimi. Blokai bus papildomas kiekvieną kartą jums paskambinti perkelti. Kiaušinių [...]

Žaidimai vaikams „Neramus restoranas“ Neramus restoranas žaidimai vaikams

Jus galite turėti savo mėsainiai restoranas su Restless restoranas. Neleisk, kad pernelyg ilgai laukti klientams arba bus prarasti!. Ingredientai, spustelėkite Kurti dalykų klientams užsakymo. Pristatyti užkandžiai laiku, ir jums bus atlyginta su taškų. Kuo ilgiau klientas turi laukti užsakymo, mažiau taškų, jums bus uždirbti.

Žaidimai vaikams „Kapitonas raktas“ Kapitonas raktas žaidimai vaikams

Kapitonas raktas yra ritmas, grindžiamas flash žaidimai klaviaturos. Bakstelėkite į muzikos ir kopijuoti modelių, kaip jie Slinkti žemyn iš aukščiau. Atrakinti naujų dainas ir pabandyti pasiekti aukščiausius balus!. Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ir pasirinkite "Žiurėti į vadovą" samouczku į žaidimą.

Žaidimai vaikams „Butas Escape 2“ Butas Escape 2 žaidimai vaikams

Rasti save Spąstai butas dar kartą, bandyti suprasti, kaip naudojant elementus, ir išspręsti Zagadki pabėgti..

Žaidimai vaikams „Medžioklės voras“ Medžioklės voras žaidimai vaikams

Medžioklės voras yra naują žaidimą, Flash žaidimai. Medžioklės voras yra jusų užduočių sugauti, Musė į aikštę. Kontroliuoti savo voras rodyklių klavišais ir nugaros jusų interneto. Žiurėti tiesia linija, o verpimui interneto arba bus prarasti gyvasis.. Kontroliuoti savo voras rodyklių klavišais ir nugaros interneto sugauti į tiesia linija.

Žaidimai vaikams „Miško namas Escape 2“ Miško namas Escape 2 žaidimai vaikams

Vėl jus miško namuose ir norite praleisti kai kurie įdomus išeiti vasaros. Deja jus dont žinoti kaip atidaryti duris. Rasti elementus ir išspręsti Zagadki pabėgti. Sėkmės ir smagiai!.

Žaidimai vaikams „Atramentowy kalmarų“ Atramentowy kalmarų žaidimai vaikams

Squirt rašalo įšaldyti kitų juros stworzen nors rinkti blizgios lobis perlai ir pranešimus iš pirmiau pasaulio! Visi kartu mokytis apie mokslinio metodo! Ahoy!. 1. Naudokite rodykles perkelti! 2. Paspauskite tarpo klavišą, kad squirt rašalo ne kitų juros stworzen! Jie bus akliesiems ir negali judėti už kelių minučių! 3. Surinkti laiškus buteliuose pirmą kartą! Jie turi [...]

Žaidimai vaikams „Šešėlio gyvatė“ Šešėlio gyvatė žaidimai vaikams

Stilingas arcade žaidimų su šviežia mechanika. Galite kontroliuoti gyvatė, kurie nori pabėgti šešėliai šventyklos dvasia.. Newgrounds 4.02. Teminiai. Viršuje-2 kasdien. Kongregate 3.7. Teminiai. Viršuje-5 kas savaitę. Gyvatės yra kontroliuojama pelės. Tiesiog perkelkite pelę ir gyvatė bus jusų judėjimas. Butų išvengta juoda demonai lygio ir self-intersections (lašas armor įprastu režimu). Rinkti įtrauktos saulės vienetų už kambarį [...]

Žaidimai vaikams „Gėrimas Quest“ Gėrimas Quest žaidimai vaikams

ŽAIDIMAS VAIDMENIMIS.Puzzle.Destroy 90 skirtingų priešų padėti šio mažai ragana susigrąžinti jos močiutė truksta knyga. atiduoti 40 rašybos, sumaišoma gėrimas sukurti magija..

Žaidimai vaikams „Pabėgti nuo sodas“ Pabėgti nuo sodas žaidimai vaikams

Rasti visas paslėptas skirtingose vietose ir sodas pabėgti nuo sodas clues. Vienas clues suteikti kitą clue, Taigi leidžia pradėti medžioti clues. Tačiau laikas yra svarbiausių dalykų. Jums reikia pabėgti per 3 minutes..

Žaidimai vaikams „Pabėgti Į kaimo turizmas“ Pabėgti Į kaimo turizmas žaidimai vaikams

Šis žaidimas misija yra išeiti iš namas. Jums reikės išspręsti Zagadki serijos ir vadovautis clues, siekiant išvengti. Yra paslaptingas užrakinti duris, kurios reikalauja įvairių formų turi buti renkami formos vienas objektas, leidžiant savo pabėgti. Nepriklausomai nuo rinkti objektai, jus galite padėti užbaigti savo tikslus ir nebijokite pertraukos ir sumažinti savo kelią į naują clues ir [...]

Žaidimai vaikams „Skristi toli triušiai“ Skristi toli triušiai žaidimai vaikams

Aidimo istorija Sveiki atvykę į pasaulį, kai mažai bunny triušiai turi vieną tikslą gyvenime, kad į debesys. Tačiau kiekvieną kartą, kai jis pasiekia naujas aukštį something žiaurios atsitinka, helio blokai įvairių formų ir galimybes blokuoti savo keliu ir bandyti veda jį zabladzili! Jus jo tik tikiuosi. Su jums galimybę pašalinti blokų metu, triušių galiausiai pasiekti [...]

Žaidimai vaikams „Įrašyti kubus“ Įrašyti kubus žaidimai vaikams

Šiame žaidime jusų tikslas yra įrašyti tiek kubų, kiek įmanoma. Pabandykite į beat aukščiausias rezultatas, jei galite, nuo kurso.. Spustelėkite ir vilkite mažėja kubeliai "langelį", kol jie nenukrito. Jei tegul lašas daugiau tada 5 kubus, galite prarasti. O žaisti, paspauskite p pristabdyti. VIETOS paleisti iš naujo ir Norėdami nutildyti m

Žaidimai vaikams „Muzikos masė“ Muzikos masė žaidimai vaikams

Padaryti savo atmosferos melodijas su muzikos Mass. Suvaidinti fortepijonas, sukurti cilindrai, basses ir klavišus.

Žaidimai vaikams „Karinės kareivinės evakuavimo“ Karinės kareivinės evakuavimo žaidimai vaikams

Galite rasti sau į kareivines spąstai, gauti savo pavara ir pabandyti suprasti, kaip naudojant elementus, ir išspręsti Zagadki pabėgti.. Naudoti pelės