Žaidimai vaikams – linksmi ir nuotaikingi nemokami žaidimai vaikams.

Žaidimai vaikams, puslapis 24

Žaidimai vaikams „Kadangi mano Blankie“ Kadangi mano Blankie žaidimai vaikams

Padėti atkurti savo blankie per visą 10 lygių Toto..

Žaidimai vaikams „Gazzyboy elektroninių salonas evakuavimo 2“ Gazzyboy elektroninių salonas evakuavimo 2 žaidimai vaikams

Jums teko elektroninių salonas pirkti kai kurie namų įrenginiai. Tai buvo likimo, kad gavo užrakinta viduje per klaidą. Judlti salėse, sužinoti naudingų dalykų, kurie padės jums pabėgti iš ten. Nagi pradėti ieškoti ko.. Pabėgti Žaidimai yra labiausiai stebina žaidimai žaisti. Jus turintys labai smagu žaisti ištrukti žaidimai. Gazzyboy turi daug įvairių pabėgti Žaidimai žaisti. Jums [...]

Žaidimai vaikams „Sugavimo Star 2“ Sugavimo Star 2 žaidimai vaikams

Sugavimo Star 2 tai savo darbą besisiejančiais visos žvaigždės iš dangaus su keletą dar juda. Naudojant realaus fizika variklio, siųsti toppling per vietos, galite pabandyti išvalyti kiekvieno sudėtingas lygio dalys. A smegenų-bender su veiksmų Tvist!. Spustelėkite elementus, kuriuos norite bendrauti su jais.

Žaidimai vaikams „Magija sėklos“ Magija sėklos žaidimai vaikams

Augalų sėklų taip greitai, kaip galite dešinėje laukuose ir bandyti atrakinti visų 20 lygiai pasiekimus..

Žaidimai vaikams „Plastiko Kaktusiniai“ Plastiko Kaktusiniai žaidimai vaikams

Įdomus Kaktusiniai remiantis fizikos iššukį! Jusų užduotis yra vadovas Kaktusiniai širdys atgal į jo Kaktusiniai. Laikyti jį ten 5 sekundes arba daugiau su pažanga! Premijų elementus dėl kai kurių Kaktusiniai ieškokite bet stebėti laiko ir bombų saugotis!. Naudokite pelę į pasiimti širdys. Išlaikyti savo širdys Kaktusiniai 5 sekundes, kad laimėti. Ieškokite premijų elementus bet saugokitės [...]

Žaidimai vaikams „Puru Puru vaisių burbuliukų“ Puru Puru vaisių burbuliukų žaidimai vaikams

Žaisti šį cute puru puru bubble shooter žaidimas su cute rožinė puru puru). SUDERINTI TRIS ARBA DAUGIAU VAISIŲ BURBULIUKŲ TOS PAČIOS VAISIŲ JUOS PAŠALINTI. AIŠKUS EKRANAS VISŲ VAISIŲ BURBULIUKŲ PRIEŠ JOS PASIEKTI APATINĖJE EILUTĖJE. PAŠARŲ ROŽINĖ PURU GAUTI PREMIJĄ REZULTATAS.

Žaidimai vaikams „Janes Realty internete“ Janes Realty internete žaidimai vaikams

Jane grįžti vėl! Dabar jus galite kurti savo miestą su šio sėkmingai jauna moteris žinyno. Tačiau šiuo metu reikia ne tik sukurti kai kurie namai, bet pradėti statyti visus miestas infrastrukturai pirmą kartą, pvz., elektros energijos stočių, vandens bokštai ir t. t. Samdyti geriausius darbuotojų, naudokite dauguma šiuolaikinių techninės įrangos kurti jusų svajonių miestą ir [...]

Žaidimai vaikams „SSSG – 9 kambariai“ SSSG – 9 kambariai žaidimai vaikams

Sneaky reikia pabėgti nuo 9 skirtingose patalpose pagalbos! Jam padėti rasti elementus, išspręsti Zagadki ir yra super podstępne! Evakuavimo super greitai gauti didelis rezultatas!.

Žaidimai vaikams „Stoney kambario evakuavimo“ Stoney kambario evakuavimo žaidimai vaikams

Rasti elementus ir išspręsti Zagadki, siekiant išvengti. pasilinksmink!.

Žaidimai vaikams „Fairy kavinė“ Fairy kavinė žaidimai vaikams

Fairy kavinė. Cute laikas vadybininkas.

Žaidimai vaikams „Legor 3“ Legor 3 žaidimai vaikams

Legor yra atgal! Trečioji dalis, populiarus įspudį logika! Sunkiau nei bet kada!. Vilkite figuras ir įdėkite juos į tušti lizdai, paspauskite tarpo klavišą, kad pasukti figuras! Užpildykite tušti lizdai! Žaidimas yra lygio kodai, kad galėtumėte toliau žaisti vėliau, rezultatas įrašomas po kiekvieno lygio.

Žaidimai vaikams „Kalėdų dovana“ Kalėdų dovana žaidimai vaikams

Kalėdų dovana yra kitas paprastas Online Kalėdų žaidimas. Santa laukia dovana. Tiesioginis dovanų paketo, Santa taip greitai, kaip įmanoma.. Naudoti pelės klavišo spustelėjimas sunaikinti blokai. greičiau pasiekti, didesnė bus jusų taškai.

Žaidimai vaikams „Operacijos muzikos a“ Operacijos muzikos a žaidimai vaikams

Muzikos žaidimas su spindi grafikos ir dalelių. Atsipalaiduoti, mėgautis muzika ir apšvietimo fono paveikslėlius. Ir taip pat, jus galite žaisti savo Music ir naudoti savo vaizdus kaip fonas.. Pastaba Prašome uždaryti arba nutildyti kitų "Flash" puslapių, jei jie žaidžia garsai, siekiant padaryti, kad ši viena veikia paprastai, ačiu! Kaip žaisti Laikykite LMB galios! Rinkti žalsvai [...]

Žaidimai vaikams „Įrašyti Baby“ Įrašyti Baby žaidimai vaikams

Įrašyti mažėja kudikių, juda per dangus, minėjusi plokštumų ir kitų objektų.. judėti į kairę ir dešinę su rodyklių klavišus Atidarykite renginius su lėtai mažėja greičio tarpo klavišą.

Žaidimai vaikams „Towerburg“ Towerburg žaidimai vaikams

Eiti ir pradėti statyti Towerburg, naudojant jusų laiko jausmą. Rietuvės pastato blokus vienas po kito, kaip kranas sways pirmyn ir atgal. Kuo didesnis jus einate, daugiau taškų jums rezultatas, ir jei atleisite bloko tik reikiamu laiku, jus gausite sudėtinėje premiją! Apsaugoti jusų atsiskaitymo nuo grėsmių, pvz., potvyniai, vulkanų ir priešo atakos 30 veiksmų supakuoti lygius. [...]

Žaidimai vaikams „Afrikos Lounge evakuavimo“ Afrikos Lounge evakuavimo žaidimai vaikams

Rasti save Spąstai ir paslaptingą Afrikos lounge, bandyti suprasti, kaip pabėgti šią vietą naudodami prekes ir išspręsti Zagadki..

Žaidimai vaikams „Seifai kambario evakuavimo“ Seifai kambario evakuavimo žaidimai vaikams

Išspręsti visus mįslių atidaryti visus seifai, ir gauti raktas nuo durų! Tada pabėgti seifai kambarį! Sėkmės!. Naudokite pelės naršyti, spustelėkite objektai ir sąveikauti su mįslių.

Žaidimai vaikams „WordStone“ WordStone žaidimai vaikams

WordStone yra unikalus ir originalus žodis žaidimas, tais atvejais, kai turi paimti, apsikeitimo sandorių ir vieta plyteles, formos žodžiai prieš tinklelio wysypuje žemyn ant jusų..

Žaidimai vaikams „Išgirsti žolė auga“ Išgirsti žolė auga žaidimai vaikams

Sveiki atvykę į vabzdžių fascynujący pasaulio! Magija nei galios reikia perkelti šiame pasaulyje tik žinių apie vabzdžių elgesį. Jums bus pradėti savo kelionę kaip mažas vikšrinė ir pabaigos as… tiksliai, kas? Žaidimas buvo įkvėptas pavadinimu išgirsti žolė auga, pagamintų Wroclaw lėlių teatras efektyvumą.. Ieškoti veikliosios piktogramas ekrane ir spustelėkite juos. Kartais tai seka, kad skaičius, [...]

Žaidimai vaikams „ElectroSpinner“ ElectroSpinner žaidimai vaikams

Ar norite bandyti save elektrikas vaidmenį? ElectroSpinner bus jums elektros kontaktai, spausdintinės plokštės ir aukštos įtampos nuostabų pasaulį! Jusų darbas yra sugauti pabėgo elektros signalus ir juos priima atgal į savo šaltinių. Skamba paprasta, bet ne tai skubotas išvadas. Kiekvienos grandinių plokštės turi unikalų sudėtinių dalių rinkinys, kai kurie iš jų bus supaprastinti savo darbą, [...]

Žaidimai vaikams „ukio Twister“ ukio Twister žaidimai vaikams

A naujų "Tvist" populiarus ukio tema. Žaidėjai turi įrašyti savo gyvunus iš tornadas, į juos ir Barnas. Tačiau watch out! Ir Barnas gali auka, tornadas per daug, išskyrus atvejus, kai ją atnaujinti. Yra parduotuvės, žaidimas tais atvejais, kai gali prekiauti savo monetas, daugiau gyvunams, Barnas remontas, galios ups ir.. Tiesiog vilkite gyvunai į Barnas su [...]

Žaidimai vaikams „Fejerverkas Frenzy“ Fejerverkas Frenzy žaidimai vaikams

Vilkite eilučių ir stulpelių organizuoti atitikimo firecrackers grupes. Spustelėkite fejerverkas pradėti grandininė reakcija. Spustelėkite bombų pradėti keli spalvoti reakcijas. Didesnė grandininę reakciją, jums suteikta daugiau taškų.. Vilkite eilučių ir stulpelių organizuoti atitikimo firecrackers grupes. Spustelėkite pradėti grandininė reakcija fejerverkas!

Žaidimai vaikams „Į Spline“ Į Spline žaidimai vaikams

Perkelti į Spline, kad mažėja rutulio rinkti visus suns šis remiantis fizikos įspudį. Can’t get enough? Pabandykite Laisvas iPhone versija!. Pelės žaisti Spline, kad kamuolys rinkti ir suns pereiti raudona taškai Paspauskite "Groti" paruošti

Žaidimai vaikams „Gėlių mėgėjo 2“ Gėlių mėgėjo 2 žaidimai vaikams

Sumaišoma ir match gėlės, sukurti gražus puokštėms! Padidinti jusų Pelningiausi akcijos, katalogai ir paslaugų! Pagrindinių patobulinimų dėl žaidimo. Žaidėjai turi nuspręsti, kurios gėlių atnaujinti ir kada naudoti teisingą skatinimo! Ateina su etape režimas ir iššukis režimas.. Pelės kontrolės.

Žaidimai vaikams „Senovės urvas lobiai“ Senovės urvas lobiai žaidimai vaikams

Galite išspręsti senovės urvas paslaptis?.

Žaidimai vaikams „Kelionės jura“ Kelionės jura žaidimai vaikams

Unikalus match3, žaidimas jums ieškoti nuotykius, nuo jurų..

Žaidimai vaikams „Aukso kambario evakuavimo 6“ Aukso kambario evakuavimo 6 žaidimai vaikams

Rinkti paslėptų objektų išspręsti mįslių ir gauti visus paslėptus aukso, deimantų ir ruby’s, tada pabėgti nuo aukso kambarį!. Naudokite pelės naršyti, rinkti paslėptus objektus ir sąveikauti su mįslių.

Žaidimai vaikams „Svorio kamuolys“ Svorio kamuolys žaidimai vaikams

Kukuruzų žaidimą. Tik 2 kontrolės raktai. Rasti kelią link žvaigždė per nustatytą laikotarpį. Imtis goodies kelyje.. Klavišais į dešinę ir rodyklė į kairę pasukti kukuruzų laikrodis protingas arba jiems pasipriešinti pagal laikrodžio rodyklę atitinkamai. Kamuolys bus perkelti tik į apačią. Pasukti kukuruzų, kad kamuolys yra nukreiptas į žvaigždė.

Žaidimai vaikams „Trinhex“ Trinhex žaidimai vaikams

Nugaros ir apsikeitimo spalvos trikampio vienetų šešiakampis laive, kad rungtynės prieš laikrodžio.. Spustelėkite centre įvairiaspalvio trikampiai nugaros, arba tarp dviejų trikampiai ir apkeitimas, kad butų taip pat spalvotas sesiakampius, jei atitinka šešis trikampiai patarimai.

Žaidimai vaikams „Išeiti iš Fort“ Išeiti iš Fort žaidimai vaikams

Jus kai senovės fort prisoned. Dabar atėjo laikas naudoti savo mintis pabėgti iš fort!. Pelės bendrauti sumanus objektus ir mįslių.

Žaidimai vaikams „Imtis žemyn XP“ Imtis žemyn XP žaidimai vaikams

Sunaikinti saugiai nugriauti naujausią papildomų lygio paketą pastato blokus.. Sunaikinti blokų nugriauti pagal lygio linijos statybos be kenkia šalia pastatų ir apsaugoti darbuotojus nuo pradeda nuo žemės paviršiaus.

Žaidimai vaikams „yingbaobao FIFA World Cup parduotuvė“ yingbaobao FIFA World Cup parduotuvė žaidimai vaikams

Šiame žaidimas, atidaryti yingbaobao pasaulio futbolo skambinti yingbaobao FIFA pasaulio taurės laikyti saugykloje tema, apyvarta viršija prašomą sumą, likusią pinigų galima kad yingbaobao FIFA World Cup parduotuvė, pirkti gražus props, kai kurie well-arranged, arba atnaujinti į patiekalų meniu yingbaobao pradžioje realizuoti savo norus! Naftos Žaidimas yra labai paprasta, kaip tol, kol yra archyvavimo pelės mygtuku [...]

Žaidimai vaikams „Kažkas ką nors kažką pabėgti“ Kažkas ką nors kažką pabėgti žaidimai vaikams

Kažkas ką nors kažką evakuavimo yra evakuavimo žaidimas tais atvejais, kai jums reikia išeiti iš namas rasti ir naudodami elementus. Sėkmės!.

Žaidimai vaikams „Gazzyboy makiažas kambario evakuavimo“ Gazzyboy makiažas kambario evakuavimo žaidimai vaikams

Šis žaidimas buvo užrakinta makiažas patalpoje. Jusų darbas yra sužinoti objektus į kambarį ir naudoti tie objektai ištrukti. Įstatymus iš savo kurybinio mąstymo, rasti objektus ir rasti raktas pabėgti. Tai alsuoja suvirpinti ir tarpinės kambario evakuavimo žaidimas.. Patalpa makiažas buvo užrakinta. Jusų darbas yra sužinoti objektus į kambarį ir naudoti tie objektai ištrukti. Įstatymus iš [...]

Žaidimai vaikams „Lankai ir Pop“ Lankai ir Pop žaidimai vaikams

Pop visi jus rasite Hoopas ir Pop pasaulio craziest stuff! Tris įvairių turnyrų ir išgyvenimo režimas laukia jusų!. Sukurti eilutę spustelėdami ir laikydami nuspaudę mygtuką judinant pelę. Skritulio 2 objektus į pop juos ir rezultatas taškų tos pačios rušies.

Žaidimai vaikams „Sepijos Dream“ Sepijos Dream žaidimai vaikams

Įveskite a sepijos protas ir valgyti daug žuvų, kaip jus galite prieš svajonė baigiasi.. Rodyklių klavišais perkelti.

Žaidimai vaikams „awesome bandymas“ awesome bandymas žaidimai vaikams

Ummah… taip pat tai yra testas. jus pele ir WASD. Jei jums perduoti jums yra awesome!. padaryti stuff su į nustatytą laiką!

Žaidimai vaikams „Paslėpti lobis žaidimas“ Paslėpti lobis žaidimas žaidimai vaikams

Šiame žaidime jusų tikslas yra rasti lobis ir atidarykite jį. Spustelėkite ir perkelkite ir spustelėkite dar kartą, Sekite užuominas ir išspręsti paslaptį..

Žaidimai vaikams „Lygiagrečiai pingvinas“ Lygiagrečiai pingvinas žaidimai vaikams

Pingvinas yra jų lygiagrečiai pasaulyje. Kai pingvinas ir jo lygiagrečiai gauti galios, bus vežami į kitą pasaulį. Turi kontroliuoti tiek pingvinas ir jis butų lygiagretus pabėgti nuo kvailas Vėplys. -Kontrolės lygiagrečiai pingvinas naudojant klaviaturos "W, S, A, D" -Kontrolės pingvinas naudoti pelės -Kontroliuoti, tiek jų vienu metu pabėgti nuo kvailas Vėplys

Žaidimai vaikams „Extreme lyginimo“ Extreme lyginimo žaidimai vaikams

Extreme lyginimo thrills naujausią Ekstremalus sportas savo naršyklėje. Patirtis supakuoti sporto youselves tai adrenalino autentiški modeliavimas. negali realiai buti tiesa. Gauti iki galo kliutis Pasipylė žinoma, greičiausias įmanoma, tačiau nepamirškite, kad traukite kai kurių stunts taškams padidinti. Kairės ir dešinės rodyklių klavišais perkelti savo adrenalino narkomanas. Vietos pereiti. Kai jus sugauti kai kuriose oro specialusis [...]

Žaidimai vaikams „Kiz – Crystal labirintas“ Kiz – Crystal labirintas žaidimai vaikams

Red kristalai yra Simon Welk labiausiai galingas ginklas, tačiau pleištuoti, metu buvo nustatyta, kad plauti blogis teisę iš – vienas kristalų vienu metu. Padėti rinkti kristalų vadovavosi juos užsnusti punkto pabaigoje kiekvienos labirintas pleišto.. Paspauskite rodyklių klavišus kairę arba į dešinę, pasukti valdybos ir vadovas Crystal į valymo portalą!

Žaidimai vaikams „Aš Rande des Wahnsinns“ Aš Rande des Wahnsinns žaidimai vaikams

Aš Rande des Wahnsinns yra naują žaidimą, Flash žaidimai. Rodyklių klavišais perkelti bloko. Pašalinkite visas plyteles ir baigti raudona išklotinėje, kad užbaigtumėte lygį.. Rodyklių klavišais perkelti bloko. Pašalinkite visas plyteles ir baigti raudona išklotinėje, kad užbaigtumėte lygį.

Žaidimai vaikams „Legor 2“ Legor 2 žaidimai vaikams

Sukurti įvairių formų šį iššukį ir unikalus įspudį Lego stiliaus žaidimas su 15 lygių didinimo sunkumų, gali perduoti juos visus?. Spustelėkite ir nuvilkite figurą į jį perkelti, paspauskite tarpo klavišą, kad jį pasukti! Užpildyti visus tuščios laiko!

Žaidimai vaikams „3 Kapitonas raktas“ 3 Kapitonas raktas žaidimai vaikams

Ginti nuo minios monstras, rinkti raktus ir smugis iki stuff visus per klaviaturą galia. Su daugiau lygius, galia-up, blogi vaikinai ir viršininkų. Pasirengti tipavimo iššukis ultimate.. Įveskite monstras pavadinimus arba smugis juos! Tiksliau, geresnis rezultatas.

Žaidimai vaikams „Aliejaus žuvies prieskonis atspalviai“ Aliejaus žuvies prieskonis atspalviai žaidimai vaikams

Aliejaus, žuvies prieskonis atspalviai yra paprastas "Flash" įspudį. Jusų tikslas yra įjungti visos žuvys butų vienos spalvos.. Jusų tikslas yra įjungti visos žuvys butų vienos spalvos. Norėdami pasirinkti spalvą spustelėkite žuvų viršuje. Atminkite, jus turite tik minimalus skaičius tikimybė.

Žaidimai vaikams „Duobę klaida“ Duobę klaida žaidimai vaikams

Padėti savo klaidą išeiti iš taip greitai, kaip įmanoma duobę.. Naudokite pelę tikslas ir spustelėkite, jei norite pereiti.

Žaidimai vaikams „Jellie“ Jellie žaidimai vaikams

Plaukti aplink ir rinkti burbuliukų atrakinti naują žele šio addicting minigame!. Kairės ir dešinės rodyklių, kad perkeltumėte rodyklė aukštyn pereiti (kai skaitiklis yra pilnas) Powerups aukso žiedus 10 x taškų plius pasirašyti 5 antrojoje magnetas Raindrop lyja eilutės burbuliukų Freeplay režimas žaisti amžinai, surinkimo burbuliukų ir bando rezultatas didžiausias pasirinktinio įvedimo. Laiko puolimo budas kiek [...]

Žaidimai vaikams „Coconudge“ Coconudge žaidimai vaikams

Kokoso derliaus rinkėjai ėmėsi jums nuo savo tėvynės. Roll jusų kokoso namo per keletą įdomus ir iššaukiantis lygius.. Perkelti – WASD arba rodyklių klavišus.